Кожен урок важливий: Харківщина, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсонщина та Київщина

Фінансуємо додаткові заняття для вчителів,
щоб діти надолужили освітні втрати

У рамках проєкту “Покращення доступу та надання послуг з ПЗПСП, можливостей надолужити освітні втрати та допомоги у захисті для найбільш уразливих груп у сільських громадах Київської, Запорізької та Харківської областей” та проєкту “Комплексна допомога у сфері захисту та підтримка освіти у сільських громадах та районах з високими міжсекторальними потребами у Запорізькій, Харківській, Херсонській та Дніпропетровській областях”, що фінансуються за рахунок коштів Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ (UN OCHA)

Офіційна співпраця та фінансування


Харківська, Запорізька, Дніпропетровська (Криворізький район), Київська, Херсонська області


Online та Offline формати


Що ми пропонуємо?

Впродовж 1-3 місяців фінансуємо проведення додаткових занять для надолуження освітніх втрат.

Бонуси для вчителів:

Набір канцелярії для підготовки звітів про проведені заняття.
Обов'язковий вступний інструктаж і тренінг.
Можливість участі в тренінгу за швейцарською методологією "Рух, Ігри, Спорт та Креативність".

По завершенню програми кожний учитель отримає сертифікат учасника.

Форма реєстрації діє до 27.09.2024 (включно)

Які умови співпраці

  1. Ви можете подати на розгляд програму надолуження освітніх втрат з навчального предмета, який викладаєте за фахом. Ми оплачуємо Вашу роботу за додаткові години, які ви проводите поза вашим основним навантаженням. Ваш гонорар 400 грн. за заняття (одна академічна година з учнями), податки ми оплачуємо окремо за Вас.

  2. Ви створюєте навчальну програму на основі модельної або авторську (це має бути зазначено в тексті програми), яка включає також календарне планування. Зміст програми повинен передбачати усунення освітніх прогалин з окремих тем протягом 1-3 місяців. Ви самі вибараєте тривалість співпраці з нами.

  3. Навчальна програма може містити традиційно складні теми, так і теми уроків за результатами діагностичних контрольних робіт/моніторингових заходів/інших заходів, які Ви проводите з учнями і вимагають покращення знань.

  4. Ми віддаємо перевагу програмам з предметів та/або інтегрованих курсів наступних галузей: математичної, мовно-літературної, природничої, громадянської та історичної.

  5. Ви можете подати на розгляд декілька програм (наприклад, для різних класів навчання, або для кожного предмета, який викладаєте за фахом). У такому випадку потрібно заповнити форму для кожної програми окремо.

  6. Кількість дітей у групі надолуження може становити від 10 до 20 учнів.

  7. У разі відбору створеної Вами програми для участі в проєкті, Ви маєте набрати групу надолуження серед учнів свого закладу освіти, розмістивши реєстраційну форму в батьківських групах. Після реєстрації максимальної кількості дітей (20) форма повинна бути закрита.

  8. За потреби Ви можете набрати другу групу (третю, четверту тощо), за умови, що Ваш час вам це дозволить, діти в групах будуть унікальні, а кількість дітей в кожній групі буде коливатися у зазначених межах (наприклад, Ви не можете набрати дві групи по 10 дітей для навчання за однією програмою — це повинна бути одна група з 20 учнів).

  9. На весь термін нашої спільної роботи Ви стаєте членом нашої команди, отже повинні дотримуватися усіх політик та гуманітарних стандартів, які є передбаченими вимогами наших донорів та організації.

Image

Як вчителю долучитись

Для участі вам потрібно заповнити коротку анкету та додати свою програму подолання освітніх втрат з предмета, який ви викладаєте.


Для усіх учасників, що заповнили анкету, буде обов'язково проведено вебінар-інструктаж по участі в програмі, де в режимі діалогу можна отримати відповіді на питання по подальшій реалізації.
Image

Як скласти програму

  • Програма може бути складена на основі модельних навчальних програм, затверджених МОНУ, або бути вашою авторською розробкою.
  • Ви можете подати програму з основних предметів для будь-якої вікової категорії учнів. Програма має бути розрахована на 1-3 місяці занять.
  • Якщо ви творча й активна людина, ви можете запропонувати програму гуртка — ми розглянемо її окремо.
  • Якщо ви знаєте, які теми традиційно викликають труднощі у учнів, ви можете почати з них.
  • Якщо вам потрібно провести діагностичні контрольні роботи, ви можете подати заявку до 27 вересня, щоб мати достатньо часу для підготовки.

    Ознайомтеся з шаблоном для заповнення та вже з готовим прикладом
Image
Image

Наша команда готова надати вам всебічну підтримку на всіх етапах реалізації вашої програми. Ви завжди можете звернутися до нас із будь-якими питаннями або запитами про допомогу.

У разі виникнення додаткових запитань ви можете зв'язатися з нашою контактною особою.

Крючкова Ніна, координатор освітнього напряму,

[email protected]

Image

Харківська обласна молодіжна громадська організація «ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА», заснована у 2008 році, реалізує освітні проєкти для молоді, вразливих соціальних груп населення. У 2023 році ми стали акредитованим партнером Офісу з координації гуманітарних справ ООН. Ми маємо широку присутність у різних областях України: Запоріжжя, Харків, Київ, Чернівці, Тернопіль та інші.

Харківська обласна молодіжна громадська організація "Освічена ініціатива" @ 2024. Всі права захищені.