Image

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХОМГО "ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА"

ШУКАЄ ТАЛАНОВИТИХ ВЧИТЕЛІВ!

Ми шукаємо вчителів, педагогів-організаторів чи експертів у різноманітних напрямках, які мають цікаві програми для гуртків та готові їх реалізовувати у Чернівецькій області.

Відсутність обмежень щодо тематики чи напрямку гуртків


Запорізька, Харківська та Київська області


Офіційна співпраця та фінансування (оплату визначаєте Ви)Якщо Ви вчитель англійської та у Вас є свій курс для вивчення мови для дітей 5-6 класів у форматі розмовних клубів - ми готові допомогти Вам його реалізувати!

Image
Image

Або Ви завжди цікавились моделюванням і хочете навчити дітей молодших класів моделюванню спортивних літаючих моделей.

Чи, наприклад, у Вас в школі не розкритий творчий потенціал молоді та Ви хотіли б зробити курси журналістики чи театрального мистецтва для старшокласників - ми можемо Вас підтримати в цьому!

Image


Ми зацікавленні в розвитку програм, що спрямовані на поглиблення знань, покращення освітнього рівня чи всестороннього розвитку дітей, або кар'єрної орієнтації підлітків.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Фінансування

Ми готові оплачувати проведення Вами гуртків, щоб забезпечити дітям доступ до якісної освіти в позашкільний час. Ви вказуєте бажану Вами оплату, ми розглядаємо.

Матеріально-технічна база

Надаємо необхідний матеріальний та технічний ресурс для втілення Вашої програми, включаючи необхідні матеріали, техніку та обладнання.

Довгостроковий вплив

Ми шукаємо програми, які матимуть тривалий вплив на розвиток дітей і сприятимуть їхньому навчанню та розвитку.

Звітність

У нас буде свій формат простої звітності. Ви будете подавати нам невеличкі звіти після кожного заняття, включаючи фото / відеоматеріали та результати опитувань серед дітей.

Ви - ідеальний кандидат, якщо:

У Вас є готова програма або інноваційна ідея, яку Ви знаєте, як реалізувати.


Тематика спрямована на поглиблення знань, покращення освітнього рівня чи всесторонній розвиток учнів.


Чітке розуміння, хто буде приходити на гурток та для кого програма розроблена.


Форма

Заповнити коротку форму.


Форма

Відео

Зняти та завантажити коротеньке відео, де Ви розповідаєте про свій гурток: його ціль, очікувані результати та користь для дітей.

Збережіть це відео на своєму Google Drive та дайте можливість аккаунту [email protected] права на перегляд або завантажте відео на YouTube

Ми не будемо дивитися та оцінювати якість чи монтаж відео, нам головне суть відповідей. Тому просто записуйте відео з камери ПК чи фронтальної камери телефону і надсилайте нам.

Цільова аудиторія та терміни

Зазначити цільову аудиторію та терміни. На який вік розрахована програма? На скільки дітей розрахована одна група? На який термін розрахована програма?


Цільова аудиторія та терміни

Image

Харківська обласна молодіжна громадська організація «ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА» заснована у 2008 році, реалізує освітні проєкти для молоді, вразливих соціальних груп населення та надає гуманітарну допомогу українцям у прифронтових регіонах. У 2023 році ми стали акредитованим партнером Офісу з координації гуманітарних справ ООН. Ми маємо широку присутність у різних областях України: Запоріжжя, Харків, Київ, Чернівці, Тернопіль та інші. Ми співпрацюємо з міжнародними організаціями та українськими бізнесами (мережею аптек АНЦ, NOVUS LLC, ActiveChat Inc., та ін.).

У випадку додаткових питань, Ви можете написати нам на пошту [email protected].
Або за телефоном +38(050)205-77-72

Разом ми робимо освіту кращою!