This image for Image Layouts addon

Підзвітність та інформація для постраждалого населення

У рамках програми підтримки приймаючих та переміщених осіб за підтримки Італійської Агенції Кооперації та Розвитку та міжнародної організації HELPCODE, ХОМГО "Освічена ініціатива надає безкоштовно:

 1. освітні заходи для дітей та дорослих;
 2.  грошову допомогу;
 3. ваучери для купівлі продуктів харчування;
 4. гігієнічні набори;
 5. консультації з психологічної підтримки для дітей та дорослих;
 6. консультації з працевлаштування.

Організація здійснює свою діяльність в межах Чернівецької області.

Багатоцільова грошова допомога (БЦГД) — це частина гуманітарної допомоги, яку надають деякі  гуманітарні організації, зокрема учасники Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, установи Організації Об'єднаних Націй (ООН), неурядові організації (НУО) в умовах поточної кризи в Україні. Багатоцільова грошова допомога забезпечує людям, постраждалим від кризи, гнучкість підтримки та повагу щодо їхнього вибору для задоволення потреб. Уряд України також надає грошову допомогу громадянам України, постраждалим від поточної кризи. Проте програми гуманітарної грошової допомоги НЕ пропонуються або НЕ фінансуються Урядом України, а реалізуються гуманітарними організаціями в координації з Урядом.

Якщо ви постраждали від конфлікту або були змушені залишити місце свого постійного проживання, багатоцільова грошова допомога може допомогти вам забезпечити свої основні потреби так, як ви вважаєте це необхідним. Багатоцільова грошова допомога призначена не лише для придбання продуктів, товарів або послуг. Це ви вирішуєте, на що вам необхідно її витрати та де зручніше для вас придбати певні речі. Ця форма допомоги також забезпечує підтримку функціонування економіки. Перейдіть за цим посиланням, щоб дізнатися більше про отримання багатоцільової грошової допомоги.

Критерії відбору для надання грошової та матеріальної допомоги у Чернівецькій області:

 1. приймаючі родини, що розміщують у себе великі сім’ї, малозабезпечені сім’ї, переселенці з безробітньою особою-годувальником або інші вразливі групи переселенців;
 2. ВПО;
 3. особи з інвалідністю I групи;
 4. особи з інвалідністю II групи;
 5. особи з інвалідністю III групи;
 6. багатодітні сім’ї;
 7. малозабезпечені сім’ї;
 8. інші вразливі групи населення.

Інформування бенефіціарів щодо програм допомоги здійснюється за допомогою соцмереж, друкованих оголошень та банерів.

Instagram - https://www.instagram.com/ngo.ei

Facebook -

Telegram - https://t.me/enlight_dopomoga

Реєстрація на отримання допомоги за формою нижче.
Зворотній зв'язок / Скарги: [email protected]

Форма зворотнього зв'язку