Image

MOVEMENT· GAMES · SPORT

Рух, ігри, спорт і креативність (MGS)

Головна ідея методології "Рух, ігри, спорт та креативність" - дати дітям можливість відкривати для себе нові знання, навички і досвід через ігри та практичний досвід.

Хочете стати фасилітатором?

Image

M

MOVEMENT
РУХ

G

GAMES
ІГРИ

S

SPORT
СПОРТ


«Скажи мені — і я забуду; покажи мені — і, можливо, я запам’ятаю; залучи мене — і я зрозумію»

Це китайське прислів’я підкреслює основну відмінність між традиційним способом навчання, який спирається на передачу інформації, та способом, який дозволяє учасникам виробити теорію, виходячи з практичного досвіду.

Хочете стати фасилітатором?

Як відбуваються активності за цією методологією?

Перший етап

Розминка

Завдання розминки – підготувати тіло та розум дітей до фізичного та розумового навантаження.

Перший етап

Другий етап

Основна частина

Активна частина в якій в комфортній атмосфері та під наглядом кваліфікованих спеціалістів діти у формі гри можуть отримати навички та практичний досвід.

Третій етап

Завершальна частина

Релаксація та підсумки заняття в спокійному та тихому місці, де кожна дитина може висловитись та поділитись своїми враженнями.

Третій етап

Image
Image

В цих вправах та іграх важливе "навчання на основі досвіду", яке включає у дитини все:

РОЗУМ

РОЗУМ



ЕМОЦІЇ

ЕМОЦІЇ


ТІЛО

ТІЛО



Відгуки фасилітаторів, вчителів та батьків про методологію MGS

Методика MGS - це про те як ми через рухливі спортивні ігри покращуємо психоемоційний стан дітей та украплюємо їх стресостійкість розвиваючи їх навички в ігровій формі через спортивні та творчі заняття.

Після проведення занять за методологією MGS діти:  *розкутіше себе поводять; *почали висловлювати свою думку; *ті хто на початку соромився і не говорив, почали висловлюватися; *лідерами проявилися ті учні, яким навчання дається важко; *клас став згуртованіший і дружніший

Найголовніше, що дійсно методологія MGS позитивно вплинула на відносини між дітками. 

Колектив Соколівського НВК, а також учні та батьки щиро вдячні ХОМГО "ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА" за можливість для наших дітей весело та корисно проводити дозвілля, брати активну участь у рухливих іграх, займатися спортом та гармонійно розвиватися. 

Методологія була розроблена швейцарським фондом Terre des hommes (Tdh) і впроваджується у всьому світі з 2005 року, а в Україні з 2015 року.

Image

Хочете стати фасилітатором?

Заповнюйте форму.