Ми пропонуємо 3 варіанти співпраці:

1. Гранти для освітян. Ми не просто наймаємо Вас як вчителя, а фактично інвестуємо у Ваш проєкт. Якщо у Вас є готова навчальна програма з певного предмету або предметів, або Ви можете її розробити, то ми можемо проінвестувати в її втілення. Ваше авторство буде збережено. У такому разі, нам необхідний запропонований Вами приблизний бюджет (кошторис) для реалізації Вашої програми.

2. Купуємо Ваші майстер-класи. Якщо у Вас немає цілої навчальної програми, але Ви почуваєтеся впевненими у певній темі і можете навчити конкретним знанням чи навичкам у форматі 1-2-денної школи або 1-3-годинного майстер-класу, то ми можемо наймати Вас як викладача, методолога або тренера. Ціну на такі майстер-класи визначаєте Ви.

3. Наймаємо вчителів та асистентів. Якщо Ви любите викладати або любите дітей, але не маєте своєї програми майстер-класів, запрошуємо Вас працювати з нами і викладати за нашими програмами. Без бюрократії, з сучасним обладнанням та високою заробітною платою від 20 000 грн.
Image

Ми - Ваш інвестор

Image

Відсутність зайвих навантажень

Image

Без бюрократії

Image

Співпраця з вмотивованими учнями

Image

Сучасне обладнання та висока заробітня плата

Image

Реалізація найкращих ідей та пропозицій

Ознаки ідеального кандидата

Image

Є продумана програма викладання або бачення, як її створити

Image

Бажання впроваджувати сучасні методи та цифрові технології

Image

Розуміння, що таке міждисциплінарний підхід та його важливість у навчанні

Як взяти участь?

Записати коротке відео на 3-5 хвилин

Зробіть відеопрезентацію концепту своєї школи, яку б Ви хотіли відкрити. У рамках презентації обов'язково поясніть основні пункти:

  1. Як усунути надмірне бюрократичне навантаження
  2. Міждисциплінарний підхід та новітні технології,
  3. Неефективні домашні завдання - чи є альтернативи,
  4. Невмотивовані учні.

Записати коротке відео на 3-5 хвилин

План навчальної програми, яку Ви хотіли б викладати

Не бійтеся інновацій і мислити не за стандартом. Основні моменти, які нас цікавлять - можете описати свою навчальну програму у письмовому або відео-вигляді:

  1. Як визначається послідовність та структура навчальних модулів у програмі?

  2. Які методи навчання та оцінки використовуються у програмі?

  3. Які механізми фідбеку та зворотного зв'язку передбачені для студентів/учнів щодо програми та її якості?

  4. Як враховуються міждисциплінарні зв'язки?

Бюджет

Надішліть бюджет Вашої ідеї або ставку при повній занятості над проектом

Форму бюджету Ви можете скачати тут.

Бюджет

Чому співпрацювати з нами?

Ми - Харківська обласна молодіжна громадська організація «ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА», працюємо у сфері освіти з 2008 року, з місією підтримувати українську молодь на шляху їхнього освітнього, професійного, кар’єрного та особистісного розвитку. З початком повномасштабного вторгнення ми спрямували наші сили на гуманітарну і фінансову допомогу постраждалим від російської агресії в Україні, проте наразі повертаємося до освітніх проєктів, оскільки вважаємо, що тільки освічена молодь і озброєні навичками українці зможуть перемогти та бути успішними. У 2023 році ми стали партнером Офісу з координації гуманітарних справ ООН, що дозволяє нам робити великі проєкти та втілювати свої ефективні програми. Наша організація реалізує ряд молодіжних та освітніх проєктів у Запорізькій, Чернівецькій, Харківській та інших областях України та працює за міжнародними гуманітарними стандартами згідно із політиками захисту дітей. 

15 РОКІВ ДОСВІДУ


МИ ШВИДКІ ТА ЕФЕКТИВНІ


МИ ТЕХНОЛОГІЧНІ


ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ ООН


Якщо Ви відчуваєте, що ця можливість саме для Вас