Ingolstadt School of Management (WFI) Summer School

Country: Austria
Accomodation: Yes

Літня школа в Ingolstadt School of Management (WFI), Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt, Німеччина (Баварія)

Для кого? Студенти магістратури, бакалаврату та PhD економічних та бізнес-спеціальностей із усього світу; можливо - недавні випускники (уточнюйте у організаторів)

Коли? 18-29 липня 2022

Дедлайн: 30 квітня 2022

Мова: англійська.

Цінність: Знання та знайомства із німецькими професорами та компаніями, 2 тижні у Баварії, культурний обмін зі студентами з усього світу. Головним викладачем є професор школи державного управління Оксфордського університету Prof. İrem Güçeri

COVID-19: школа планується офлайн, але у випадку перенесення її онлайн всі понесені витрати будуть компенсовані учасникам.

Програма: Ви обираєте до 4 із 7 курсів на теми ролі бізнесу у суспільстві та бізнес-моделей, і отримуєте 10 ECTS кредитів по їх завершенню. Заняття, візити у німецькі компанії та зустрічі із менеджерами та представниками Баварського бундестагу, а також екскурсії і культурні заходи (до Neuschwanstein Castle та ін.) тривають із 9:00 до 18:00 кожен день.

Стипендія: на компенсацію транспортних витрат (700 євро у 2020 році) та на кишенькові витрати (500 євро у 2020). Виплачуються готівкою на руки у перший день літньої школи.

Проживання: оплачується учасником, у молодіжному хостелі (320 євро за увесь період) або готелі (450 євро) з іншими студентами.

Харчування: за власний рахунок (сніданок входить у вартість хостелу/готелю, середній прийом їжі 5-6 євро).

Вартість навчання: 600 євро до 15 лютого 2022 і 750 євро після. Повну або часткову вартість потрібно перерахувати до червня 2022. 

Заявка: CV (формат за власним вибором), Transcript of records (витяг із оцінками із університету), Letter of motivation, Academic reference (рекомендаціний лист від викладача), Language proficiency confirmation English (min. B2), Passport photo.

Інсайти від Enlight Hub: результат відбору повідомляють упродовж 7-10 днів із моменту подання Вами заявки. Курси доволі академічні за західною системою освіти, тобто контент побудований на наукових статтях. Школа має доволі інтенсивний розклад - у учасниці 2019 року навіть не було сил у єдиний вільний день подорожувати. Сніданок у хостелі поживний, його вистачає майже на цілий день, що дозволяє зекономити на харчуванні. Умови проживання у хостелі чудові: кімната на 12 ліжок була наполовину заповнена, і сусідами є інші учасники літніх шкіл.

Поради від Enlight Hub: для відбору важливі високі оцінки, але також звертають увагу на мотивацію для участі, міжнародний та практичний досвід.

Як написати мотиваційний лист для стипендії

- Покажіть свій інтерес у навчальній програмі літньої школи. Для чого саме Вам знання, що вони пропонують, і де Ви їх застосуєте?

- Продемонструйте інтерес до центральної теми літньої школи - роль фірми/бізнесу у суспільстві. У них простежується ідея того, що у фірми має бути соціально відповідальна поведінка. Якщо Ви - економіст, можна написати, що Ви хочете застосувати свої широкі економічні погляди до контексту фірми чи бізнесу, подивитися на фірми не тільки як на індивідуального економічного агента, а і як на частину суспільства. Зацікавлені подивитися, як ці ідеї застосовуються на практиці на фірмах у Німеччині, у чому Вам допоможуть візити у компанії, які входять до програми. Також можна сказати, що Вас приваблює комбінація академічності курсів з практичними візитами та екскурсіями.

- Пишіть лаконічно, без абстрактних фраз і художніх образів. Німці люблять читати конкретику, реалістичність та переконливість.

Подати заявку тут.

Якщо потрібна допомога із підготовкою заявки, звертайтесь до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.!