Aix-Marseille School of Economics excellence fellowships

Country: Austria
Accomodation: Yes

Стипендія для іноземних студентів для навчання на магістратурі з економіки в Aix-Marseille School of Economics, Франція (Марсель)

Для кого? Випускники бакалаврату або студенти/випускники магістратури з економіки, математики, фізики або комп'ютерних наук ВНЗ поза Францією, які мають 180 ECTS кредитів диплому бакалавра та бажають поглиблювати свої знання у кількісній економіці або отримати PhD у майбутньому

Коли: із вересня 2022 року, 2 роки

Дедлайн: 25 лютого 2022, 12:00 CET

Мова: англійська.

Стипендія: 8500 євро для 1-го року магістратури, 10000 євро для 2-го року. Поновлення стипендій не відбувається автоматично: на 2-й рік студент знову подає заявку і отримує стипендію на конкурсній основі залежно від оцінок на 1-му році. Виплата стипендій залежить від відвідування студентом усіх занять.

Цінність: готують економістів, які володіють як інструментами економічного аналізу, так і статистикою, та розуміють сучасні економічні проблеми як на теоретичному, так і на прикладному рівні. Пояснюють економіку з математичної перспективи, як її і потрібно вивчати smile. Окрім того, місцезнаходження - південь Франції, на морському узбережжі wink.

Університет: поєднує переваги класичного університету та французької мережі престижних ВНЗ Grandes Écoles. AMSE є однією із 3 шкіл економіки у Франції (дві інші - Париж та Тулуза), видає ступені магістра та доктора наук (PhD) з економіки. Із 2017 року поєднує дослідницький центр, магістерську школу та outreach institute. Ця магістратура є частиною University Research School (EUR) AMSE, яка об’єднує майже сотню дослідників з провідних дослідницьких центрів Франції (AMU, CNRS, EHESS та ECM) та викладачів-практиків.

Навчальна програма: фокус на емпіричній та теоретичній економіці, аналізі економічної політики, кількісних фінансах і страхуванні, економетриці, статистиці, великих даних. Невеликі навчальні групи студентів, усього до 80 студентів на 1 курсі. Навчання базується на реальних економічних проблемах та прикладних кейсах професійного світу, та включає тренінг з проєктного менеджменту.

На 1-му році магістратури студент здобуває фундаментальні знання в економічній теорії та кількісних методах.  4 міні-семестри тривалістю 6 тижнів кожен.  Детальний опис курсів (syllabus) можна знайти на сайті та за посиланням.

На 2-му році потрібно обрати спеціалізацію на 1 із 4 треків: 1) Емпірична та теоретична економіка; 2) Аналіз економічної політики; 3) Економетрика, великі дані, статистика; або 4) Кількісні фінанси та страхування. У кінці 2-го року навчання відбувається стажування та/або написання дослідницької роботи.

Працевлаштування: надають перелік професій, за якими можна працевлаштуватися по закінченню 2-го року навчання завдяки здобутим знанням, в описі кожного із 4 треків 2-го року навчання у секції “What’s next?”. Окрім того, високі шанси побудувати академічну кар'єру, особливо після треку “Емпірична та теоретична економіка” на 2-му курсі, який по факту є першим “підготовчим” роком докторантури PhD (приблизно 20% студентів обирають його). 

Три інші треки краще підготують для роботи у приватному секторі: трек “Кількісні фінанси та страхування” - для фінансового сектору; трек “Аналіз економічної політики” - прикладні економісти, які працюють у міністерствах або міжнародних організаціях над дослідженнями економічної політики, що не потребують PhD; трек “Економетрика, великі дані, статистика” - для майбутніх data scientists.

Заявка: 2 заповнені стандартні форми заявки на стипендію, мотиваційний лист, CV, копія дипломів усіх отриманих академічних ступенів (із офіційним перекладом на англійську або французьку), детальний опис вивчених курсів минулого та поточного року, оцінки, отримані за всі ступені (із офіційним перекладом на англійську або французьку). Усі файли об'єднати в єдиний .pdf у вказаному порядку та надіслати електронною поштою на вказану адресу. Обов'язкова мова документів не вказана (англійська або французька).

Інсайти від Enlight Hub:це сильна економічна магістратура. Надає можливість підготуватися до PhD в економіці, якщо обрати трек “Емпірична та теоретична економіка” на 2-му році. Якщо у Вас вже є сильна економічна магістерська освіта, де Ви вивчали предмети рівня їхнього 1-го року, Ви можете одразу вступити на 2-й рік.

Наявні 3-4 стипендії щороку (лише 1 при вступі одразу на 2-й рік), у середньому 20 аплікантів на стипендії. В email-спілкуванні вони рекомендували обсяг CV 1-2 сторінки та мотиваційний лист до 1 сторінки.

Українська студентка 2019-2021 років ділилася враженнями, що місто Марсель не досить чисте, і без французької мови складно обходитися; для працевлаштування скрізь вимагається знання французької, окрім академічної кар'єри (PhD, наука). Її навчальна група складалася із чверті французів, чверті колумбійців, решта - студенти із інших європейських країн.

Поради від Enlight Hub: для цієї магістратури найбільше значення має висока академічна успішність та сильна навчальна програма, яку Ви вивчали (вони потребують детальний опис предметів), із фокусом на кількісні методи в економіці, математику та статистику (оскільки успішне опанування предметів на їхній магістратурі потребують уже високого рівня знань у цих галузях). Тож, якщо Ви відмінник та глибоко вивчали економіку (quantitative courses), Ви маєте високі шанси, незважаючи на те, що дедлайн вже близько wink.

Більше інформації про різні навчальні програми AMSE тут та про університет тут.

Інформація для подання заявки на стипендію тут, уточнюючі питання за Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Якщо потрібна допомога із підготовкою заявки, звертайтесь до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.!