Чи готовий/а Ти до роботи мрії ?

Image

Привіт!

Під час війни кожен має свій фронт. Наш - допомагати українській молоді знаходити класну роботу та будувати кар’єру, незважаючи на складні часи.

Ми також збираємо аптечки та відправляємо їх безкоштовно на передову, але це вже інша історія :)

Ми, ГО “Освічена ініціатива”, підготували тест-опитування, що допоможе Тобі розібратись в своїх силах і знайти зони росту, необхідні для крутої кар'єри.

Тест буде актуальним для усіх, хто на початку свого кар'єрного шляху, вже має роботу, шукає роботу або ще не обрав, в якому напрямку рухатись.

  • Чи знаєш Ти свої сильні та слабкі сторони?
  • Чи готовий/а Ти до крутої, але складної роботи?
  • Чи знаєш, які скіли потрібно розвивати для того, щоб отримати роботу мрії чи розпочати власну справу?

Саме на ці та інші запитання ми допоможемо знайти відповідь.

Це опитування допоможе Тобі оцінити рівень своїх скілів, а нам – дати корисні поради українській молоді, як знайти роботу та йти до своєї мрії в умовах ІТ-трансформації та війни.

І це ще не все! Одразу після завершення опитування Ти отримаєш чекліст “7 кроків, щоб знайти роботу без досвіду” і можливість виграти кар’єрну консультацію в одного з топ-спеціалістів:

Стефан Бордас – директор програм із обчислювальних наук та наук про дані в Університеті Люксембургу, доктор філософії, став наставником для більш ніж 400 студентів та зумів залучити близько 30 млн євро на свої дослідження.

Анна Гарус – директор громадської організації “Освічена ініціатива”, координатор міжнародного гуманітарного проекту, консультантка міжнародної організації - Світового банку та тренер із кар'єрного розвитку для молоді. Анна розвиває свій освітній проект @enlight_hub у Телеграмі, де ділиться своїм власним досвідом та помилками у побудові кар'єри.

Розіграш персональних консультацій буде проведений рандомним методом 14 грудня серед абсолютно усіх учасників опитування. 

Наголошуємо – потрібно дійти до кінця!

  • Це займе приблизно 20 хвилин. В кінці Ти отримаєш свій результат тесту.
  • Також за поширення цього опитування серед молоді – плюсик до карми!
  • Опитування є анонімним. 
  • Тут немає правильних чи неправильних відповідей - лише Твої думки.

Опитування проводиться у рамках проєкту “Прогалини в навичках української молоді за умов ІТ-трансформації та війни в Україні” за підтримки Європейського Союзу у рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Дізнатися більше корисних практичних порад Ви можете на​​ Telegram-каналі - підписуйтеся, якщо цікаво.

Слідкуйте за нашими проєктами на інших платформах

Image

Дізнатися більше корисних практичних порад Ви можете на​​ Telegram-каналі - підписуйтеся, якщо цікаво.

Слідкуйте за нашими проєктами на інших платформах